شرکت نسیم صبح نیشابور به عنوان مجموعه ای پیشرو و کارآفرین با ارایه خدمات نوین ارتباطی و مدیریت نیروی انسانی در صنعت ارتباطات کشور مشغول به فعالیت بوده و همواره سعی در ارتقا کیفیت صنعت ارتباطی با بهره گیری از بروزترین تجهیزات و متخصصین کشور دارد .

نسیم صبح نیشابور مخابرات در دوره های متفاوت از فعالیت های خود ارزش های خود را در خدمات نوین ، استقرار نیروهای متخصص و پیشتازی در استراتژی های تجاری قرا داده و رویکرد نو آورانه را در همه ی اجزای سازمانی از ارزش های خود تلقی نموده است .

نسیم صبح نیشابور به عنوان مجموعه ای جوان و دارای نگاه ارزش آفرین همواره خود را در معرض تغییرات قرار داده و از رشد همه جانبه و خلاقیت در کسب و کارهای خود استقبال نموده و به روز بودن در صنعت ارتباطات را از اصلی ترین پیش شرط های موفقیت سازمانی خود دانسته و همواره بدان نیز عمل نموده است .

حضور در جایگاه برترین شرکت های صنعت ارتباطات و مخابرات و کسب جایگاه برتر در میان برندهای برتر کشور در آخرین رتبه بندی شرکت های برتر از مهم ترین اهداف نگاه نوآورانه مدیریت در شرکت می باشد .

نسیم صبح نیشابور در مسیر رشد و اعتلای سازمانی خود آینده ی صنعت ارتباطات کشور را رو به رشد دارای ظرفیت های کمتر دیده شده و نیازمند همت های عالی می داند و از این رو در خط مشی سازمانی و اسناد بالا دستی خود مجموعه ی کارکنان شرکت نسیم صبح را به حرکت در مسیر اتحاد سازمانی و خلق فرصت ها و نیز اجرای مدبرانه ی وظایف محوله فرا خوانده است .

از ایده تا محصول.

در عصر حاضر زمینه های زیادی برای بروز خلاقیت و نوآوری وجود دارد که فرصتی مناسب برای هنرمندان و کارآفرینان خلاق فراهم آمده است که می توانند به خلق کارهای جدیدو اجرای ایده وادار شده و محصولات جدید را تولید کنند که پیش تر وجود نداشته اند اما با تلاش آنها ایجاد شده است. جهان ما به سرعت در حال پیچیده تر شدن است اکنون همه و به خصوص رهبران کسب وکار بیش از هر زمان دیگر به این توانایی خلاق نیاز دارند.

.copyright © 2020 NasimeSobh. All Right reserved